Jesteś tutaj: Home Strony internetowe Realizacje Szkoła językowa
Wtorek, 22 styczeń 2013 09:46

Szkoła językowa

Strona internetowa szkoły języków obcych Strona internetowa szkoły języków obcych Agencja Kreatywna NADi

Klient: Szkoła języków obcych w Łodzi.
Biznesowy layout strony adresowanej zarówno do klientów indywidualnych jak i do firm podnoszących kwalifikacje swoich pracowników.

Zobacz stronę

 

Serwis informacyjny szkoły języków obcych prowadzony w kilku językach z możliwością tłumaczenia kontekstowego i tłumaczenia tekstów strukturalnych, słów kluczowych i opisów. Tłumaczenie strony realizowane za pomocą panela administracyjnego z możliwością dodawania dowolnej ilości języków. Zarządzanie treścią strony za pomocą panela administracyjnego.

Opis szablonu

Strona internetowa dla szkół językowych. Strona zawierająca treści w wielu językach publikowane w obrębie jednej domeny, wyposażona w biuletyn informacyjny z automatyczną obsługę wysyłki do zapisanych użytkowników. Ułatwiająca publikację informacji o prowadzonych kursach, realizowanych projektach czy obowiązujących promocjach. Przejrzysty i atrakcyjny graficznie layout połączony z serwisem informacyjnym.

Witryna szybka i niezawodna w działaniu. Projekt testowany na każdym etapie prac.  

Standardy:

  • CMS - system zarządzania treścią.
  • Rozbudowane menu pozwalające na dostosowanie do indywidualnych potrzeb.
  • Konfiguracja Google Fonts.
  • Optymalizacja i kompresja CSS i JavaScript.
  • Optymalizacja pod kątem przeglądarek: IE7 +, Firefox 2 +, Safari 3 +, Google Chrome, Opera 8 + 9 + i innych.
  • XHTML, CSS zgodne ze standardem W3C

 

Zamawiam

Więcej w tej kategorii: « Prywatny żłobek Pitales »
Audyt strony internetowej Środa, 02 październik 2013 13:03 Poprawnie skonstruowana strona internetowa uwzględnia dobre praktyki SEO czyli optymalizację pod kątem wyszukiwarek i...
Marketing internetowy - Outsourcing Piątek, 14 czerwiec 2013 14:42 Oferujemy pełen zakres usług w zakresie budowania marki i promocji w internecie, w tym: analizę i rozpoznanie mark...