Jesteś tutaj: Home Strony internetowe Realizacje Szkoła podstawowa
Czwartek, 31 styczeń 2013 08:31

Szkoła podstawowa

Strona internetowa szkoły podstawowej Strona internetowa szkoły podstawowej Agencja Kreatywna NADi

Klient: Szkoła podstawowa w Łodzi.
Serwis informacyjny szkoły dotyczący jej działalności edukacyjnej i programowej, zaadresowany do rodziców, uczniów i nauczycieli.

Zobacz stronę

 

Umożliwiający wielostronną komunikację między nauczycielami, uczniami i ich rodzicami, integrujący uczniów i absolwentów szkoły oraz konsolidujący instytucje okołoedukacyjne, firmy i ludzi zaangażowanych w życie placówki.

Miejsce do zamieszczenia informacji o uczniach i ich osiągnięciach, nauczycielach i ich rozwoju zawodowym oraz publikacjach i programach autorskich, historii szkoły, i wreszcie informacji o samej szkole, jej unikalnych walorach i przestrzeganych zasadach.

Wielomodułowa strona z przejrzystą organizacją informacji i rozdzieleniem na działy adresowane do odpowiednich odbiorców umożliwiająca publikację artykułów o treści informacyjnej, edukacyjnej i dydaktycznej. Wyposażona w galerie ze zdjęciami w postaci powiększanych miniatur. Zintegrowana z Biuletynem Informacji Publicznej. Zarządzanie treścią strony realizowane za pomocą rozbudowanego panela administracyjnego z możliwością nadawania uprawnień użytkownikom do edycji strony na odpowiednich poziomach.

Opis szablonu:

Strona internetowa dla szkół podstawowych, gimnazjów, liceów i innych placówek edukacyjnych. Strona informacyjna połączona z częścią edukacyjną oraz rozbudowaną galerią i kącikiem eksperta. Przejrzysty i przyjazny layout dostosowany do klimatu i tematyki zarówno pod względem kolorystyki jak i formy graficznej.

Witryna szybka i niezawodna w działaniu. Projekt testowany na każdym etapie prac.  

Standardy:

  • CMS - system zarządzania treścią.
  • Rozbudowane menu pozwalające na dostosowanie do indywidualnych potrzeb.
  • Konfiguracja Google Fonts.
  • Optymalizacja i kompresja CSS i JavaScript.
  • Optymalizacja pod kątem przeglądarek: IE7 +, Firefox 2 +, Safari 3 +, Google Chrome, Opera 8 + 9 + i innych.
  • XHTML, CSS zgodne ze standardem W3C

 

Zamawiam

Więcej w tej kategorii: « CV / Portfolio Firma consultingowa »
Audyt strony internetowej Środa, 02 październik 2013 13:03 Poprawnie skonstruowana strona internetowa uwzględnia dobre praktyki SEO czyli optymalizację pod kątem wyszukiwarek i...
Marketing internetowy - Outsourcing Piątek, 14 czerwiec 2013 14:42 Oferujemy pełen zakres usług w zakresie budowania marki i promocji w internecie, w tym: analizę i rozpoznanie mark...