Jesteś tutaj: Home Strony internetowe Realizacje CV / Portfolio
Poniedziałek, 25 luty 2013 09:40

CV / Portfolio

CV / Portfolio nowej generacji CV / Portfolio nowej generacji Agencja Kreatywna NADi

Spersonalizowana strona internetowa, zawierająca informacje dotyczące rozwoju kariery zawodowej.

Własna strona to nie tylko pozwolenie na to by potencjalny pracodawca zdobył o Tobie więcej informacji, ale również stworzenie wrażenia osoby nowoczesnej, zaznajomionej z nowymi technologiami, trendami, takiej która dba o własną pozycję.

 

Szczególnie ważna jest własna strona dla przedstawicieli takich profesji, którzy swoje osiągnięcia mogą przedstawiać w formie portfolio (graficy, marketingowcy, programiści, Pr-owcy, dziennikarze, artyści). Własna strona www ma jeszcze jeden plus - adres we własnej domenie zamiast adresu @buziaczek.pl.

Prowadzenie bloga eksperckiego Własny blog to świetny sposób na promocję siebie oraz kreowani się na specjalistę posiadającego rozległą wiedzę i doświadczenie. Link do takiego bloga zawsze można dołączyć do CV.

Rozbudowana strona informacyjna, pozwalająca na szczegółowe przedstawienie oferty i zaprezentowanie przykładowych realizacji. Łatwa i przejrzysta organizacja informacji i zarządzanie treścią. Zintegrowany formularz komunikacji z klientami.

Witryna szybka i niezawodna w działaniu. Projekt testowany na każdym etapie prac.  

Standardy:

  • CMS - system zarządzania treścią.
  • Rozbudowane menu pozwalające na dostosowanie do indywidualnych potrzeb.
  • Konfiguracja Google Fonts.
  • Optymalizacja i kompresja CSS i JavaScript.
  • Optymalizacja pod kątem przeglądarek: IE7 +, Firefox 2 +, Safari 3 +, Google Chrome, Opera 8 + 9 + i innych.
  • XHTML, CSS zgodne ze standardem W3C

 

Zamawiam

 

Więcej w tej kategorii: « Firmowa strona Szkoła podstawowa »
Audyt strony internetowej Środa, 02 październik 2013 13:03 Poprawnie skonstruowana strona internetowa uwzględnia dobre praktyki SEO czyli optymalizację pod kątem wyszukiwarek i...
Marketing internetowy - Outsourcing Piątek, 14 czerwiec 2013 14:42 Oferujemy pełen zakres usług w zakresie budowania marki i promocji w internecie, w tym: analizę i rozpoznanie mark...