Jesteś tutaj: Home Szkolenia

Nowoczesne metody uczenia - e-learning, blended learning

Nowoczesne metody uczenia - e-learning, blended learningPołączenie tradycyjnych technik szkoleniowych z elementami e-learning pozwalające na efektywne wykorzystanie czasu i zasobów. Treści teoretyczne mogą być udostępnione kursantom przed spotkaniem za pomocą szkoleń internetowych, dając możliwość zapoznania się z tematyką i przygotowania własnych pytań. Spotkania tradycyjne traktowane są wtedy jak konsultacje rozwiązujące konkretne problemy, doskonalące umiejętności i nawyki. Pozwala to na obniżenie kosztów szkoleń i strat wynikających z nieobecności pracownika oraz na zwiększenie ich skuteczności.

Zapytaj o platformę e-learning

Czytaj więcej: Nowoczesne metody uczenia - e-learning, blended learning

Projektowanie i realizacja platform e-learning

Tworzenie platform e-learning i szkoleń blended learningSzkolenia w trybie blended learning zyskują coraz wieksze zainteresowanie z uwagi na zdecydowanie większą efektywność i niższe koszty. Łączy ono metody tradycyjne (formy pracy w sali szkoleniowej w bezpośrednim kontakcie z wykładowcą i innymi uczestnikami szkolenia) z metodami e-learning (formy pracy zdalnej indywidualnej i grupowej realizowane z udziałem nowoczesnych metod szkoleniowych, wielu kanałów komunikacji i treści multimedialnych) co pozwala na precyzyjne dostosowanie parametrów szkolenia dla określonych grup użytkowników.

Zapytaj o platformę blended learning

Czytaj więcej: Projektowanie i realizacja platform e-learning

Blogi i strony internetowe na potrzeby szkoleń blended

Blogi i strony internetowe mogą służyć jako metody dostarczania informacji uczestnikom szkolenia oraz utrzymywania z nimi kontaktu i realizowania zadań indywidulanych i grupowych.Blogi i strony internetowe mogą służyć jako metody dostarczania informacji uczestnikom szkolenia oraz utrzymywania z nimi kontaktu i realizowania zadań indywidulanych i grupowych, a zastosowanie nowoczesnych narzędzi szkoleniowych jak podcasty, e-booki stwarza komfortowe i efektywne warunki do nauki. 

Blog to forma internetowego dziennika, w którym wpisy dodawane są regularnie i wyświetlane w układzie chronologicznym. Daje on możliwość komentowania każdego wpisu i prowadzenia dyskusji z uczestnikami szkolenia na wybrany temat. Pomaga w podtrzymywaniu zainteresowania kursem pomiędzy spotkaniami, a także przygotowuje uczestników do zajęć czy pozwala na rozwianie problemów i wątpliwości.

Czytaj więcej: Blogi i strony internetowe na potrzeby szkoleń blended

Audyt strony internetowej Środa, 02 październik 2013 13:03 Poprawnie skonstruowana strona internetowa uwzględnia dobre praktyki SEO czyli optymalizację pod kątem wyszukiwarek i...
Marketing internetowy - Outsourcing Piątek, 14 czerwiec 2013 14:42 Oferujemy pełen zakres usług w zakresie budowania marki i promocji w internecie, w tym: analizę i rozpoznanie mark...